Romania
Companie

Echipa noastră

Echipa noastră

Dana Teglas

 Specialist Relatii Clienti

Tel: 0747-040 306
dana.teglas@rettigicc.com

Maria Muntean

Key Account Manager BANAT
Tel: 0747-040395
maria.muntean@purmo.ro

Adrian Draghici

Key Account Manager SUD
Tel: 0742-212 877
adrian.draghici@purmo.ro

Ioan Dragan

Key Account Manager TRANSILVANIA
Tel: 0747-040305
ioan.dragan@purmo.ro

Laurentiu Flegher

Key Account Manager MOLDOVA
Tel: 0745-428 929
laurentiu.flegher@purmo.ro

Ciprian Joseanu

Manager Produs
INCALZIRE PRIN PARDOSEALA
MUNTENIA- DOBROGEA-MOLDOVA
Tel: 0753-050147
ciprian.joseanu@purmo.ro

Adrian Dutu

Manager Produs 
INCALZIRE PRIN PARDOSEALA
TRANSILVANIA-BANAT
Tel: 0748-111260
adrian.dutu@purmo.ro

Ionut Oltean

Department ofertare
Tel: 0799-835180
ofertare@purmo.ro