Latvija
Izstrādājumi

Grīdā iebūvējamie konvektori

Izstrādājumi - Grīdā iebūvējamie konvektori

Aquilo FMK

Aquilo FMK

Grzejniki kanałowe Aquilo FMK przeznaczone są do montażu w podłogach ogrzewanych pomieszczeń. Elementem grzejnymjest miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, pomalowany na kolor czarny, zamontowany w wannie stalowej, obustronnieocynkowanej.

Aquilo F1T

Aquilo F1T

Grzejnik kanałowy AQUILO F1T składa się z płytkowego wymiennika ciepła (miedziane rurki z aluminiowymi lamelami),wanny, 12V wentylatorów odśrodkowych i kratki maskującej. Wentylatory zapewniają wyższą wydajność i szybką dostawę ciepła do pomieszczenia.

Aquilo F1P

Aquilo F1P

Grzejniki kanałowe Aquilo F1P przeznaczone są do montażu w podłogach ogrzewanych pomieszczeń. Elementem grzejnym jest wzmocniony miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, zamontowany w wannie stalowej, ocynkowanej. Wyposażone są w cichobieżne wentylatory.

Aquilo F2C

Aquilo F2C

Grzejniki kanałowe Aquilo F2C przeznaczone są do montażu w podłogach pomieszczeń i mogą być wykorzystywane zarówno do ich ogrzewania jaki i chłodzenia.

Aquilo F4C

Aquilo F4C

Grzejniki kanałowe Aquilo F4C przeznaczone są do montażu w podłogach pomieszczeń i mogą być wykorzystywane zarówno do ich ogrzewania oraz chłodzenia.

Dlaczego warto wybrać grzejnik kanałowy PURMO?

1. Szeroki asortyment
Grzejniki kanałowe dostarczane są w trzech wersjach Aquilo FMK (bez wentylatora), Aquilo F1T (z wentylatorem) i Aquilo F1P (ze wzmocnionym wentylatorem). Standardowo grzejniki oferujemy o długości od 1000 do 3500 mm (3000 mm dla modelu Aquilo F1P), wysokości 90, 110, 140 mm oraz szerokości od 180 do 420 mm. Ponadto istnieje możliwość wykonania na zamówienie nietypowych wymiarów i niestandardowych kształtów grzejnika. W zależności od wykończenia i charakteru pomieszczenia można wybierać pomiędzy kratką aluminiową, drewnianą lub ze stali nierdzewnej. Grzejniki kanałowe dostarczane są w trzech wersjach Aquilo FMK (bez wentylatora), Aquilo F1T (z wentylatorem) i Aquilo F1P (ze wzmocnionym wentylatorem). Standardowo grzejniki oferujemy o długości od 1000 do 3500 mm (3000 mm dla modelu Aquilo F1P), wysokości 90, 110, 140 mm oraz szerokości od 180 do 420 mm. Ponadto istnieje możliwość wykonania na zamówienie nietypowych wymiarów i niestandardowych kształtów grzejnika. W zależności od wykończenia i charakteru pomieszczenia można wybierać pomiędzy kratką aluminiową, drewnianą lub ze stali nierdzewnej.

2. Wysoka estetyka
Kanał i wymiennik grzejnika są  w czarnym kolorze, co czyni te elementy niewidocznymi. Estetykę urządzenia podnosi maskująca blacha przykrywająca przyłącze, która dostarczana jest również w kolorze czarnym.

3. Długoletnia gwarancja
Wysoka jakość grzejników potwierdzona jest 10-letnią gwarancją, która obejmuje wszystkie elementy grzejnika. Elementy elektryczne objęte są 2-letnią gwarancją.

4. Bezpieczeństwo użytkowania
Wentylatory w modelach Aquilo F1T i Aquilo F1P zasilane są napięciem 12V, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

5. Kompleksowość dostawy
W komplecie z wymiennikiem dostarczana jest wanna ze śrubami poziomującymi i kotwami, giętkie przyłącza, odpowietrznik, korek spustowy, deska usztywniająca kanał podczas montażu i transportu, klucz imbusowy do regulacji wysokości, a w przypadku typu Aquilo F1T i Aquilo F1P wentylator.
W ofercie Purmo znajdują się wszystkie dodatkowe elementy: kratki, transformatory, zawory termostatyczne, izolacje cieplne, listwy dekoracyjne typu „L” oraz listwy typu „Z” umożliwiające eliminacje błędów montażowych.
Ponadto istnieje możliwość zamawiania wszystkich elementów niezależnie np. samych kratek

6. Łatwość w utrzymaniu czystości
Czyszczenie grzejnika nie jest skomplikowane. Giętkie przewody przyłączeniowe umożliwiają łatwe odchylenie wymiennika i odkurzenie dna wanny (fot). Modele z wentylatorem również nie sprawiają kłopotu. Dzięki systemowi „suchy rzep”, który mocuje wentylator do dna wanny, montaż i demontaż jest ułatwiony. Ponadto wymienniki w modelach z wentylatorem są wyposażone w osłony lameli, które ułatwiają czyszczenie grzejnika.

7. Łatwość montażu
Wanny dostarczane są z wyłamywanymi otworami do przyłączy. Dodatkowo zmieniając położenie wymiennika w wannie możemy daną wannę zastosować zarówno do modelu grzejnika Aquilo FMK lub Aguilo F1T.
Deska usztywnia kanał w trakcie montażu, zaś listwa typu ”Z” eliminuje ewentualne błędy montażowe.