Актуальності

Переможці акції виграли похід на матчі Euro 2012

24.07.2012

EURO2012 - прощавай

Переможці акції «Вболіваємо разом, граємо за PURMO»  відвідали матчі групової стадії Голландія – Данія, та Швеція – Франція. Неймовірна атмосфера найпопулярнішого в Європі футбольного турніру , дружній гамір вболівальників, напружена гра та довгоочікуване:  «Гоооол!»   - вир незабутніх вражень  захопив кращих «гравців» бізнес турніру.   Але залишимо емоції та поговоримо про факти. Якими були «матчі переможців».

Помаранчевий  матч

В першому матчі  групи В Голландія – Данія всі були впевнені в перемозі помаранчевої команди, усі крім датських уболівальників. Вони до матчу голосно кричали про перемогу своїх співвітчизників.  Гра стартувала о 19-й годині, та до цього часу уболівальники обох команд дружньо гуляли по Харкову, розглядаючи його красоти, а перед самим матчем пройшли маршем по вулицям. Харківський стадіон в цей день був увесь помаранчево - червоний. Недивно, що вболівальників голландської команди було більше, адже всі матчі в групі В голландці проводили на харківському стадіоні.

Майже весь матч голландці провели в атаках на ворота датського голкіпера. В деяких моментах їм бракувало майстерності, в деяких точності, іноді не вистачало просто вдачі. Одна з перших  атак датчан призвела до взяття воріт голландців на 24 хвилині. У «поморанцевих» було більше 60 хвилин для виправлення ситуації, вони нанесли 28 ударів по воротам, але щастя в цьому матчі було на стороні датчан, які перемогли в першому матчі групи В.

Перемога над  голландцями не врятувала датчан від «вильоту» з  групи. «Помаранчеві», не дивлячись на супер активну підтримку вболівальників також не втримались у турнірній таблиці.   З групи  B вийшли  Португалія і Німеччина, а Данія и Голландія поїхали додому.

Швецька перемога

Матч  Швеція – Франція навпаки був останнім в групі D. Французи перед матчем були на першому місці і могли дозволити собі грати не в повну силу, а Швеція розташувалась на останньому місті і навіть перемога не давала їм шанс на продовження боротьби на турнірі.

Гра проходила під диктовку шведів, адже вони не вигравали у французів 43 роки і хотіли достойно завершити виступ на Euro 2012. Гра шведам вдалася, в першому таймі Ібрагімович забив чи не найкрасивіший гол на груповій стадії, а потім на 90 хвилині шведи встановили остаточній рахунок 2-0.

Достойна гра українців

В групі D проводила свої матчі і збірна України, для якої це був не тільки домашній чемпіонат, але взагалі перший виступ на  чемпіонаті Європи. Вся нація слідкувала із замиранням серця за іграми збірної, і вона показала більше ніж достойну гру.

Ще довго українці будуть  згадувати  першу гру проти шведів, коли програючи 0-1, збірна змогла виграти завдяки голам легендарного Андрія Шевченка. Україна стала лідером групи D!

Друга гра склалася для нас не так вдало. Матч в Донецьку був перерваний на годину і, може, через це наші збірники не змогли краще зіграти, як кажуть «перегоріли»…  Як результат - програш 0-2. Україна на 3-му місці в групі.

Остання гра проти команди «трьох левів» – Англійців. У нас були всі шанси на вихід з групи, але для цього нам була необхідна тільки  перемога!

Гру команди в цьому матчі будуть пам’ятати довго не тільки вболівальники у України та Англії. Ми мали змогу виграти! Україна перегравала англійців по всьому полі, але забити так і не змогла. В англійців свій шанс використав  Руні, який до цього відсидів два матчі дискваліфікації. Це сталося на 48-й хвилині. Жовто-блакитні  могли ще все виправити, особисто якщо б суддя зарахував гол Девіча на 63-й хвилині.  Українці не зупинялися, але рахунок залишився незмінним 0-1.  Англія виходить з групи з першого місця, Франція друга, Україна, нажаль тільки третя, Швеція четверта.

До раунду плей-офф вийшло вісім збірних, які зіграли наступним чином: Чехія  0–1 Португалія (збірну Чехії переграв незрівнянний Криштіану Рональдо); Німеччина 4-2 Греція (Греки не змогли зупинити німецьку машину); Іспанія 2-0 Франція (французи зовсім не показали гри, яка б допомогла їм перемогти); Англія 0-0 Італія (дуже захопливий і важкий матч, в якому було все: основний час, додатковий і серія пенальті. Перемогу з рахунком 2-4 здобула збірна Італії).

В півфінальних парах були наступні результати: Португалія 0-0 Іспанія.  В серії післяматчевих пенальті сильніші були Іспанці 2-4. До Рональду навіть не дійшла черга бити- іспанці були вже в фіналі!

Німеччина 1-2 Італія. Рахунок не передає того, що було на полі. Німецькій збірній не хватило сил і вона віддала гру італійцям, які поспішали на зустріч з іспанцями.

Першого липня весь світ споглядав на Київ, адже тут зустрічалися в фіналі дві найсильніші збірні Euro 2012. Рахунок 4-0 цілком відображає все, що коїлось на полі  того вечора. Матч був дуже захопливий, але італійці грали перші  15-20 хвилин, далі іспанці зосередили м’яч в себе і в кожному з таймів забили по два м’ячі. Таким чином  іспанці за останні роки виграли Euro 2008, ЧС 2010 та Euro 2012, що не змогла зробити ще не одна збірна світу.

Нажаль Україна та Польща не змогли війти із групи, але свято Euro 2012 запам’ятається всім жителям, а також переможцям нашої бізнес-турніру від Purmo.  EURO2012 закінчилося, але цікаві акції від Purmo та безліч призів чекають нас у майбутньому!

Ми вболівали разом, та ми продовжуємо грати за стабільну та дружню команду професіоналів, за Purmo!