Strona główna

Aktualności

Aktualności

Zakończona II edycja konkursu "Tajemniczy Klient"

12.11.2004

Dobiegła końca II edycja konkursu "Tajemniczy Klient".

A oto zwycięzcy:

Jacek Bezaniuk, Tadmar Zielona Góra
Tomasz Janczura, Seban Świebodzin
Jerzy Sławiński, System S.J. Koszalin
Daniel Kupis,  Inter-Elbud Gorzów Wielkopolski
Janusz Pawłowicz, Jadex Gorzów Wielkopolski
Bernard Soks, Elmat Barlinek
Agnieszka Kowalska, Tadmar Szczecin
Grzegorz Koleżak, Aukolmer Bis Szczecin
Krzysztof Boniecki, Jachobi Gryfice
Mariusz Cichowlas, Onninen Gdańsk
Teresa Duda, Gis Gdańsk
Mieczysława Brzozowska, Hydraulik Malbork
Zbigniew Zięba, Armet Elbląg
Bożena Fryczyńska, Kasia Pruszcz Gdański
Marlena Wenta, Armet Sierakowice
Grzegorz Bogdański, Tadmar Olsztyn
Elżbieta Iwańczuk, Hydroland Szczytno
Sebastian Kasprowicz, Technomłyn Ostróda
Piotr Łukwiński, Hydraulik Iława
Genowefa Kasprowicz, IPB Lubawa
Waldemar Dołaziński, As - Mar Sierpc
Artur Jastrzębski, SBS Saniter Płock
Bartłomiej Orłowski, Tadmar Płock
Jacek Dąbkowski, Komet Płock
Wiesław Linowski, Merkury-Bis Płock
Anna Kulesza, Eko-Piec, Płock
Jolanta Raczyńska, Trio Biała Podlaska
Agnieszka Horba, Rzońca Białystok
Agnieszka Cygańczuk, Tadmar Białystok
Danuta Gajewicz, Agam Kleosin
Agnieszka Kowalczyk, Sbs Instalator W&M Nowak Łomża
Piotr Makieła, Famel Namysłów
Teresa Porada, Firma Handlowo Usługowa Zdzieszowice
Bartłomiej Pluto, Tadmar Wrocław
Krzysztof Langner, Servicegaz Wrocław
Danuta Sulak, Artmet Strzelin
Krystian Hermanowski, Radiator Boguszów Gorce
Krzysztof Wiski, Matex Jelenia Góra
Piotr Litawa, Olympic Jawor
Sebastian Sakaus, Hart-Instal Lubin
Kaziniera Dąbrowska, Alga Jawor
Sławomir Grobczowski, Artez Bolesławiec Śląski
Janusz Rudek, Traf Nowogrodziec
Tomasz Zając, Famel Olesno Olesno
Marianna Hassinger, Wit-Ar Olesno
Witold Piątek, Terwo Łódź
Paweł Koprowski, Sbs Tibex Łódź
Krystian Kryś, Grudnik Łódź
Michał Babacz, Tech-Gaz Łódź
Marcin  Cichocki, Onninen Łódź
Stanisław Duda, Sbs Thermo-Stan Głowno
Marzena Madej, Inst-Ret Bełchatów
Edwin Podolski, Sbs Nowbud Radomsko
Agata Pająk, Sbs Saunopol-Pająk Sieradz
Anna Błaszczyk, Amo Sieradz
Tomasz Pluskota, Sbs Termet Zduńska Wola
Kazimiez Cegiełka, Sbs San-Bud Wieluń
Marcin  Morawiec, Polimer Ii Myszków
Wiesław Rozemberg, Solarix Kielce
Bogusław Pająk , Piast Górno K/ Kielc
Krzysztof Ołownia, Tanie Grzanie Ostrowiec Świętokrzyski
Bogumiła Szramowska, Hydraulik Pińczów
Karol Rylski, Solar-Bin Kielce
Marcin  Wanat, Solarix Kielce
Anna Jędrzejczyk, Unimax  Kraków
Mariusz Żądło, Onninen Kraków
Robert Kubasik, B/M Proszowice
Alicja Kurdziel, Styldom Spytkowice K/ Zatora
Marianna Marszałek, Armet Katowice
Krzysztof Dudziak, Grudnik Katowice
Józef Świerczek, Tanie Grzanie Katowice
Małgorzata Komorowska,Tadmar Gliwice
Robert Ziomek, Builder Gliwice
Maria Las, Konserwator Knurów
Mariusz Wypior, Medrem Rybnik
Tomasz Nowak, Kompan Racibórz
Piotr Piątek, Unimax Lublin
Zbigniew Flor, Central Lublin
Artur Zarzeczny, Termo Top Chełm
Piotr Harkot, Hydro-Technika Sandomierz
Dariusz Wąsowski,  Grudnik Rzeszów
Bogdan Bocek, Nowex Rzeszów
Monika Chruszczyk, Tadmar Rzeszów
Przemysław Zębala, Nowex Stalowa Wola
Sławomir Jasiczek, Aes Jasło
Bogusław Wajda, Solar-Bin  Jasło
Janusz Lipiński, Pil-Car Pilzno
Paweł Piątek, Pumar-2 Dęblin
Michał Dymecki, Euroinstal Warszawa
Alicja Dymecka, Unidom Warszawa
Jacek Wilczyński, Tanie Grzanie Warszawa
Luiza Dżaman, Rutra Warszawa
Jakub Kozłowski, Essan  Łomianki
Barbara Szymańska, Szymax  Łomianki
Arkadiusz Cesarczyk, Instal Euro 2000 Łomianki
Krzysztof Lenarczyk, Agora Międzychód
Anna Zawadzka, Cuprum Bis Toruń
Sławomir Kodrzycki,  Zibkor Toruń
Wojciech Zarośliński Koned Włocławek
Paweł Kręc, SBS Hydra Koło
Maciej Kropaczewski, Grudnik Poznań
Mirosław Malinowski, Baumal Poznań
Piotr Kowalewski, Artykuły Instalacyjne Luboń
Anna Idziak, Emiko-Ep Konin
Waldemar Biernat, Gizex Pleszew
Dawid Mierżyński, Instal-Bud Nowy Tomyśl
Paweł Chmielewski, Fakt Rogoźno Wielkopolskie

Powrót do "Aktualności"