Strona główna

Aktualności

Aktualności

Pierwsza edycja konkursu "Tajemniczy Klient" - rozstrzygnięta.

16.06.2004

W kwietniu b.r. Tajemniczy Klient odwiedził 200 sklepów, w których sprzedawane są produkty Purmo.

Pojawiał się incognito, jako zwykły klient, który chce kupić grzejniki, ale nie wie jakie i potrzebuje pomocy przy ich wyborze. Jeśli sprzedawca udzielił Tajemniczemu Klientowi tej pomocy, spełniajac przy tym kilka kryteriów, otrzymywał nagrodę - zestaw Idea POP z telefonem komórkowym.

Oto lista zwycięzców:

1 Marek Majewski  ROLMET,  Szamocin
2 Piotr Krakowiak   GRUDNIK, Koszalin
3 Sebastian Jaly    Spółka Handlowa Sp. J., Kołobrzeg
4 Patrycja Kaczmarek  GORGIEL, Karpicko/ Wolsztyna
5 Barbara Pflaum   HYDRONIK,  Strzelce Krajeńskie
6 Robert Serafin   VERSO, Szczecin
7 Paweł Karkusz   Hurt Detal Kozdrowscy, Bogdaniec
8 Sylwia Kozłowska  ONNINEN, Gorzów Wlkp.
9 Elwira Cybulska  TERMIKA S.C., Stargard Szczeciński
10 Mariusz Acman   MAJSTER, Węgorzyno
11 Jerzy Albrecht   SBS AQUA, Zielona Góra
12 Dariusz Grześkiewicz  EL-POM, Choszczno
13 Katarzyna  Kapitulska  SBS BEHRENDT, Nowe Miasto Lubawskie
14 Mariusz Balcer   FEMAX, Bydgoszcz
15 Grzegorz Paczkowski  EUROINSTAL, Toruń
16 Tomasz Adamczyk   Eljotherm, Olsztyn
17 Przemysław Winsztal  TANIE GRZANIE, Słupsk
18 Ewelina Torbicka  MARKLEM, Świecie n Wisłą
19 Mirosław Matyjas  Gaz-Ko, Szczytno
20 Paweł Rakoczy   INS-BUD, Nidzica
21 Dariusz Swatowski  DOM, Wąbrzeźno
22 Mirosław Orzechowicz  MISAN S.C., Gdańsk
23 Andrzej Wisio   SANIT , Nidzica
24 Dariusz Fila   SBS FILA, Gdańsk
25 Rafał Paszkiewicz  TANIE GRZANIE, Gdańsk
26 Kazimierz  Skurzak  ALKAT, Puck
27 Zenon Lik    LIKPO, Gdynia
28 Mirosław Wengielewski  LANDZBERG, Straszyn
29 Piotr Stankiewicz  PHP Sieradocha Kazimierz, Braniewo
30 Arkadiusz Karpiński  SBS  PUH, Płock
31 Ireneusz  Pułkownik  SEA, Płock
32 Danuta  Łebkowska  RAMPOL, Łomża
33 Adam Byro   Proterm, Suwałki
34 Robert Księżopolski  APIS-BUJALSKI, Siedlce
35 Marek Skurzewski  EKOINSTAL, Wyszków
36 Dariusz Barański  ZIS MDI BARAŃSCY, Pisz
37 Grzegorz Plirzches  GRATIS, Łosice
38 Tomasz Brzózka   ELEKTROMEX, Myszyniec
39 Małgorzata Dudedk  PRIM Sp. z o.o., Mińsk Mazowiecki
40 Mariusz Horyń   SBS INSTALATOR, Ełk
41 Edwin Salamandra  INST-BUD, Gąbin
42 Leszek Krassowski  SANMET, Łapy
43 Tomasz Szmajda   RZOŃCA, Suwałki
44 Marek Mrukowicz   TADMAR, Wałbrzych
45 Tworowski Paweł   SANIMEX, Boguszów Gorce
46 Krzysztof  Jamka  AGA-TECH, Legnica
47 Piotr Litawa   Olympic, Jawor
48 Artur Luks   MATEX, Wałbrzych
49 Helena Śliwińska  KRIS S.C., Nysa
50 Anna Zajączkowska  MeR, Lubin
51 Róża Szuba-Pasieka  TERM-DOM, Wrocław
52 Wojciech Szczepkiewicz  TADMAR, Wrocław
53 Antoni Gniłka   TONI S.C., Głogówek
54 Robert Zalas   RESPOL, Wrocław
55 Ewa Wiórko   COMPLEX-INSTAL, Kłodzko
56 Mariusz Cabaj   Hydromer, Busko Zdrój
57 Zbigniew Rysiak   UNIMAX, Ostrowiec Świętokrz.
58 Piotr Sznucki   PETER-AN, Konstantynów Łódzki
59 Małgorzata Andrusiak  SBS SYSTEMY GRZEWCZE, Łęczyca
60 Witold Włodarczyk  INSTAL-BUD, Skarżysko-Kamienna
61 Marcin Leszczyński  SBS TERWO, Łódź
62 Piotr Marchwiński  WACHELKA I  ŁYCZBA, Częstochowa
63 Robert Jach   IGRAK, Łódź
64 Marcin Mońska   LAHDHEN, Łódź
65 Andrzej Włodarczyk  SUPERKRAM, Kutno
66 Jacek Redułtowski  WIR, Kozienice
67 Agnieszka Łęczycka  SBS THERMO-STAN, Łowicz
68 Paweł Cierpica   SBS ELTECH , Częstochowa
69 Edward Kępowicz   SBS BUD-INSTAL-CHEM, Opoczno
70 Krystyna Łuczak   ER-TRANS, Łódź
71 Paweł Owczarek   SBS HYDRASKŁAD, Zduńska Wola
72 Ryszard Majkusiak  ERA, Radom
73 Robert Adamik   BLACHMIX, Krynica
74 Leszek Prościński  TADMAR, Rybnik
75 Franciszek Puda   SIGMA-PLUS S.C., Tychy
76 Andrzej Psuj   TADMAR, Nowy Sącz
77 Janina Zając     DGA, Rybnik
78 Stanisław Sala    SALEX S.C., Juszczyn
79 Marina Jabłońska  SMS-JABŁOŃSKI, Katowice
80 Robert Sowiński  GRUDNIK, Kraków
81 Marcin Orpieszewski  SOLAR-BIN, Kraków
82 Monika Rymut   JARPOL II S.C., Rybnik
83 Stanisław Głód   Cet-Rur, Poronin
84 Maria Las   KONSERWATOR II, Knurów
85 Artur Kiszka   PHU ORION, Racibórz
86 Bożena Sęk   Termo-Gaz, Krzeszowice
87 Jerzy Harańczyk   Sklep Przemysłowy 333, Wadowice
88 Przemysław Janik  MAGBUD, Wolbrom
89 Agnieszka Kuśmierk  REYBUD Sp. z o.o.,  Zamość
90 Anna Frąk-Matyjaszek  AMAR, Lublin
91 Krystian Śliwak   TADMAR, Tarnobrzeg
92 Adam Stasiak   TERMO-TOP Sp. z o.o., Lublin
93 Robert Włodarczyk  HYDROMET, Lublin
94 Maria Chomontowska  HYDROSAN, Włodawa
95 Jerzy Kuna   HYDROSTAL, Świdnik k Lublina
96 Krzysztof Zabawa  AES, Jasło
97 Danuta Sobocińska  BOSAN, Warszawa
98 Maciej Jasłoński  GRAST MTB, Warszawa
99 Piotr Tober   BKT DYREK Sp. z o.o., Reguły
100 Wojciech Kłusek   MIREX, Cząstków (Łomianki)
101 Piotr Rybitwa   MAJA, Warszawa
102 Paweł Pugacz   PUMAR S.C., Marki
103 Katarzyna Marciniak  TANIE GRZANIE, Poznań
104 Robert Michalski  SBS METALEX, Włocławek
105 Tomasz Michalski  TADMAR, Poznań
106 Marcin Piaskowski  IN-SANIT, Buk
107 Janusz Kajewski  K.M.S, Poznań
108 Małgorzata Burchardt  ONNINEN, Poznań
109 Krzysztof  Kubasik  BAUMAL S.C., Poznań
110 Dorota Czajkowska  POMPY, Oborniki k Poznania
111 Wiesław Zajdel   RAPID, Piła
112 Artur Rusche   TADMAR, Poznań
113 Wojciech Zarośliński  KONED Sp. z o.o., Włocławek
114 Jacek Szlachta   Agis S.C., Poznań
115 Adam Klimkowski  ART.-METAL, Konin
116 Marek Kowalski  WEBA , Paczkowo
117 Artur Grzywacz   SAGMA, Turek
118 Stanisław Wiśniewski  HADES, Ząbki k Warszawy
119 Grzegorz Lubas   TADMAR, Rzeszów

Powrót do "Aktualności"